Systém bodování

 

Wastelands liga
Wastelands liga je veřejný žebříček a zapojí se do ní každý, kdo odehrál alespoň jeden oficiální turnaj a díky tomu získal základní členství Aliance síly. Body do této tabulky získává neomezeně za každý turnaj, který odehraje. Všechny body, které na turnaji získá (počítá se i 0) jsou přepočítány přes vzorec bodování a vynásoben 10x. Poté se tento výsledek přičte k předchozím získaným bodům. V tabulce Wastelands ligy můžeme najít kolik hráč odehrál turnajů a jaký byl jeho přibližný průměr bodů na jednu událost. Průměr má pouze informativní charakter a nijak neovlivňuje celkové umístění. Na konci sezóny získá vítěz bodování pohár za první místo Wastelands ligy.

Jedno kolo na turnaji se hraje 60 minut na dvě vítězné hry. Za vítězství v jednom kole hráč obdrží 3 body, za prohru 0 a za remízu 1 bod. Základní část se hraje Švýcarským systémem, poté může následovat vyřazovací část pro nejlepší 4 nebo 8 hráčů. Hraje se i o 3. místo, vítěz zde ale nezíská další 3 body navíc.

Wastelands liga: https://wastelands.cz/standardni-hodnoceni/

 

Mistrovské hodnocení
Zpoplatněné Mistrovské členství Wastelands sdružuje pokročilé hráče, kteří mají svůj vlastní žebříček hodnocení. Na rozdíl od Wastelands ligy se zde počítá pouze 5 nejlepších výsledků v sezóně + jeden nejlepší výsledek kvalifikace. Body v této tabulce tedy mnohem více zohledňují dosažené výsledky v jednotlivých turnajích před samotnou účastí. Toto bodování klade vysoký důraz na dosažené výsledky jednotlivých hráčů a je proto mnohem prestižnější a mnohem jasněji vypovídá o tom, jestli se hráči na turnajích daří nebo ne. Body do této tabulky se počítají obdobným způsobem jako do Wastelands ligy, ale celkový součet nejlepších výsledků je poté vydělen /10. Z tohoto hodnocení se po uzavření sezóny kvalifikuje 7 nejlepších hráčů na závěrečný turnaj MČR. Na konci sezóny získá vítěz bodování „zlatý“ pohár za první místo Mistrovského hodnocení.

 

 

 

 

Mistrovské členství

Mistrovské členství pro pokročilé hráče Wastelands vám přináší výhody ve formě 20% slevy na vstupné na turnajích ve formátech Constructed, exkluzivní promo kartu, vaše výsledky se budou započítávat do prestižní tabulky Mistrovského hodnocení a budete mít možnost se přes Mistrovské hodnocení kvalifikovat na MČR. Umožní vám se jednou za rok účastnit velkého Turnaje profesionálů, kde se bude hrát o celý displej a spoustu dalších hodnotných cen. Na zalaminovanou kartičku si navíc můžete zvolit své vlastní unikátní číslo Aliance síly.

Mistrovské členství může být zakoupeno na našem eshopu v sekci produkty: https://wastelands.cz/kategorie-produktu/produkty/

 

Mistrovské hodnocení a Mistrovské členství bylo 22.11.2022 zrušeno. Od tohoto data už se pokračuje pouze sjednocenou celorepublikovou Wastelands ligou.