Výsledky

Standard, 11. 7. 2020, Ostrava (8)
Organizace: Jiří Řepecký

1. Krzywoń Martin (Orlová) +100 b.
2. Řepecký Jiří (Ostrava) +100 b.
3. Janča Patrik (Ostrava) +100 b.
4. Raw Adam (Ostrava) +100 b.

 

Standard, 11. 7. 2020, Ostrava (8)
Organizace: Jiří Řepecký

1. Řepecký Jiří (Ostrava) +100 b.
2. Moric David (České Budějovice) +100 b.
3. Janča Patrik (Ostrava) +100 b.
4. Krzywoń Martin (Orlová) +76 b.

 

Velikonoční Mega-Turnaj, 20. 6. 2020, Brno (14)
Organizace: Wastelands.cz

1.  Řepecký Jiří (Ostrava) +258 b.
2. Moric David (České Budějovice) +216 b.
3. Smejkal Lukáš (Rousínov) +174 b.
4. Bulíř Martin (Praha) +216 b.

 

Kvalifikace MČR – Válka bohů, 13. 6. 2020, Praha (13)
Organizace: Tomovy Hry

1.  Řepecký Jiří (Ostrava) +270 b.
2. Bednář Jan (České Budějovice) +270 b.
3. Sziva Csaba (Kaposvár) +223 b.
4. Lamplota Josef (Rousínov) +223 b.

 

Kvalifikace MČR – Standard, 30. 5. 2020, České Budějovice (9)
Organizace: Labyrint

1.  Bednář Jan (České Budějovice) +225 b.
2. Kadlec Michael (Praha) +139 b.
3. Bulíř Martin (Praha) +128 b.
4. Kavalír Jan (Plzeň) +96 b.

 

Standard, 23. 5. 2020, Ostrava (8)
Organizace: Jiří Řepecký

1. Lamplota Josef (Rousínov) +100 b.
2. Bulíř Martin (Praha) +100 b.
3. Řepecký Jiří (Ostrava) +100 b.
4. Krzywoń Martin (Orlová) +76 b.

 

Standard, 7. 3. 2020, České Budějovice (8)
Organizace: Labyrint

1. Nechvátal Otakar (České Budějovice) +156 b.
2. Moric David (České Budějovice) +124 b.
3. Bednář Jan (České Budějovice) +84 b.
4. Kavalír Jan (Plzeň) +76 b.

 

Kvalifikace MČR – Standard, 1. 3. 2020, Ostrava (9)
Organizace: Adam Raw

1.  Bulíř Martin (Praha) +160 b.
2. Smejkal Lukáš (Rousínov) +139 b.
3. Lamplota Josef (Rousínov) +128 b.
4. Krzywoń Martin (Orlová) +128 b.

 

Válka bohů, 15. 2. 2020, Napajedla (8)
Organizace: Wastelands.cz

1. Lamplota Josef (Rousínov) +100 b.
2. Tobola Marcel (Napajedla) +100 b.
3. Kuchta Tomáš (Brno) +100 b.
4. Kadlec Michael (Praha) +76 b.

 

Sealed, 8. 2. 2020, Marefy (10)
Organizace: Michal Slivečka

1. Krzywoń Martin (Orlová) +180 b.
2. Slivečka Michal (Rajhrad) +120 b.
3. Lamplota Josef (Rousínov) +120 b.
4. Cigánek Jan (Marefy) +120 b.

 

Válka bohů, 1. 2. 2020, České Budějovice (10)
Organizace: Labyrint

1. Moric David (České Budějovice) +160 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +140 b.
3. Bulíř Martin (Praha) +120 b.
4. Kavalír Jan (Plzeň) +120 b.

 

Vánoční Mega-Turnaj, 21. 12. 2019, Brno (12)
Organizace: Wastelands.cz

1. Jiří Řepecký (Ostrava) +176 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +176 b.
3. Lamplota Josef (Rousínov) +152 b.
4. Hájek Jaromír (Vyzice) +152 b.

 

Patnáctka, 15. 12. 2019, Brno (10)
Organizace: Michal Slivečka

1. Lamplota Josef (Rousínov) +180 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +120 b.
3. Smejkal Lukáš (Rousínov) +120 b.
4. Řepecký Jiří (Ostrava) +120 b.

.

Draft, 14. 12. 2019, České Budějovice (8)
Organizace: Labyrint

1. Moric David (České Budějovice) +124 b.
2. Kadlec Michael (Praha) +132 b.
3. Bednář Jan (České Budějovice) +84 b.
4. Bulíř Martin (Praha) +124 b.

.

Standard, 24. 11. 2019, Ostrava (8)
Organizace: Adam Raw

1. Řepecký Jiří (Ostrava) +124 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +100 b.
3. Kreisinger Rostislav (Ostrava) +100 b.
4. Raw Adam (Ostrava) +84 b.

.

Standard, 23. 11. 2019, České Budějovice (8)
Organizace: Labyrint

1. Kavalír Jan (Plzeň) +124 b.
2. Nechvátal Otakar (České Budějovice) +124 b.
3. Moric David (České Budějovice) +100 b.
4. Bulíř Martin (Praha) +100 b.

.

Draft, 16. 11. 2019, Napajedla (11)
Organizace: Wastelands.cz

1. Lamplota Josef (Rousínov) +163 b.
2. Raw Adam (Ostrava) +163 b.
3. Janča Patrik (Ostrava) +130 b.
4. Šopík Vladimír (Napajedla) +130 b.

.

Standard, 9. 11. 2019, Ostrava (8)
Organizace: Jiří Řepecký

1. Řepecký Jiří (Ostrava) +124 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +100 b.
3. Janča Patrik (Ostrava) +76 b.
4. Rambala Marek (Ostrava) +60 b.

.

Sealed, 3. 11. 2019, Ostrava (8)
Organizace: Adam Raw

1. Krzywoń Martin (Orlová) +108 b.
2. Raw Adam (Ostrava) +108 b.
3. Jurčík Michal (Orlová) +76 b.
4. Hula Vladimír (Ostrava) +76 b.

.

Sealed, 27. 10. 2019, Praha (8)
Organizace: Tomovy hry

1. Raw Adam (Ostrava) +132 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +108 b.
3. Kadlec Michael (Praha) +100 b.
4. Janča Patrik (Ostrava) +76 b.

.

Sealed, 26. 10. 2019, Brno (10)
Organizace: Michal Slivečka

1. Řepecký Jiří (Ostrava) +150 b.
2. Janča Patrik (Ostrava) +150 b.
3. Slivečka Michal (Rajhrad) +150 b.
4. Kadlec Michael (Praha) +120 b.

.

Draft, 19. 10. 2019, Ostrava (8)
Organizace: Adam Raw

1. Raw Adam (Ostrava) +100 b.
2. Janča Patrik (Ostrava) +100 b.
3. Řepecký Jiří (Ostrava) +84 b.
4. Hula Vladimír (Ostrava) +84 b.

.

Preview Zanův třesk, 13. 10. 2019, Brno (14)
Organizace: Wastelands.cz

1. Kuchta Tomáš (Brno) +199 b.
2. Chvátal Boris (Osvětimany) +166 b.
3. Janča Patrik (Ostrava) +132 b.
4. Bulíř Martin (Praha) +132 b.

.

Preview Zanův třesk, 12. 10. 2019, Napajedla (20)
Organizace: Wastelands.cz

1. Chvátal Boris (Osvětimany) +276 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +244 b.
3. Kavalír Jan (Plzeň) +244 b.
4. Řepecký Jiří (Ostrava) +228 b.

.

Standard bez UR, 22. 9. 2019, Brno (8)
Organizace: Michal Slivečka

1. Řepecký Jiří (Ostrava) +140 b.
2. Krzywoń Martin (Orlová) +124 b.
3. Hula Vladimír (Ostrava) +84 b.
4. Kuchta Tomáš (Brno) +84 b.

.

Souboj společenství, 31. 8. 2019, České Budějovice (8)
Organizace: Labyrint

1. Kadlec Michael (Praha) +132 b.
2. Bulíř Martin (Praha) +100 b.
3. Bednář Jan (České Budějovice) +84 b.
4. Kříž Pavel (Mariánské Lázně) +76 b.

.

Patnáctka, 17. 8. 2019, České Budějovice (8)
Organizace: Labyrint

1. Moric David (České Budějovice) +148 b.
2. Bulíř Martin (Praha) +108 b.
3. Bednář Jan (České Budějovice) +100 b.
4. Kříž Pavel (Mariánské Lázně) +84 b.

.

Sealed, 3. 8. 2019, Ostrava (8)
Organizace: Adam Raw

1. Raw Adam (Ostrava) +108 b.
2. Řepecký Jiří (Ostrava) +100 b.
3. Seidler Adam (Opava) +84 b.
4. Hájek Jaromír (Vyzice) +68 b.

.